واردات مبل از ایران به گرجستان

مبل چستر لارا

مبل چستر لارا


واردات مبل از ایران به گرجستان توسط صادرات شرکت مبل آنلاین

مبل و مبلمان و تجهیزات چوبی سالیان زیادی است که در فرهنگ ایرانی جای دارد و از زمان های قدیم استفاده از ابزار و لوازم منزل از جنس چوب رواج داشته است. حال با تغییر سبک زندگی و مدرنیته شدن کشور این لوازم نیز با سبک جدید تغییر یافته و وارد زندگی همه ما شده اند. علاوه بر این تولیدات ایرانی به دلیل کیفیت بالا و ضمانت اصالت کالا به سایر کشورها نیز راه یافته است. در این مقاله در خصوص واردات مبل از ایران به گرجستان اطلاعاتی در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهیم داد.

 

 

زندگی مدرن و استفاده از مبل و مبلمان

زندگی مدرن و تغییر سبک زندگی از روش های قدیم و سنتی به سبک مدرن امروزی باعث این امر گردیده است که تغییراتی در لوازم و وسایل خانه ایجاد شده است. استفاده از مبل و مبلمان امروزه در تمامی خانه ها، ادارات و… مرسوم بوده و غیرقابل اغماض می باشد. از طرفی تولید این کالا به وسیله تولیدکنندگان داخلی سبب راحتی در دسترسی مردم به این اقلام گردیده است. شرکت های ایرانی با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و به کار بردن هنر طراحان داخلی طرح ها و سبک های جدید و زیبایی می سازند که حتی در خارج از کشور هم طرفداران ویژه ای دارد. در این مقاله در خصوص واردات مبل از ایران به گرجستان توسط شرکت مبل آنلاین اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید با در دست داشتن این اطلاعات در داخل یا خارج از کشور سبک، طرح، رنگ و… مبلمان موردنظر خود را انتخاب و از همین طریق بدون نگرانی و با دریافت ضمانت اصالت کالای خود را خریداری نمایید.

صنعت مبلمان در ایران: فرصت ها و تهدیدها

صنعت مبلمان در ایران و صادرات اقلام تولیدی به کشورهای همسایه مدتی است که در حال پیشرفت و توسعه می باشد. اما این صنعت با مواردی از قبیل تحریم، نداشتن نساجی مرتبط و یکپارچه، کافی نبودن صنایع تولید و پرداخت چوب مواجه است. البته بخشی از این موارد توسط ابتکاراتی که در شرکت های تولیدی به کار می برند قابل جبران و جایگزینی است. از طرفی تولید مبلمان در ایران و صادرات آن از طریق واردات مبل از ایران به گرجستان و کشورهای همسایه یا واسطه فروش فرصتی است که در اختیار شرکت ها و تولیدکنندگان مبلمان قرار داده خواهد شد. همچنین ارزآوری خوبی نیز برای کشور عزیزمان دارد. با این وجود واردات بی رویه مبل و مبلمان ضرری به تولیدکنندگان داخلی وارد می آورد که نیازمند تدابیر مهمی است که توسط دولت قابل کنترل خواهد بود.

 

 

گرجستان کجاست و صنعت مبلمان در این کشور چگونه است؟

کشور گرجستان از همسایه های کشور ایران است و با ایران مرز مشترک بدون واسطه ندارد اما از طریق ارمنستان و آذربایجان به ایران متصل می باشد و راه زمینی دارد. معادن زغال سنگ و منگنز در کشور گرجستان از منابع مهم ارزآور به این کشور محسوب می گردد. علاوه بر آن سیاست این کشور بر تولید کالاهای سبک نظیر: پوشاک، پارچه، لوازم خرازی و… است. این کشور طبق بررسی ها در تولید مبلمان فعالیت گسترده ای نداشته و از اقلام وارداتی به این کشور میتوان به واردات مبل از ایران به گرجستان اشاره کرد. همان‌طور که گفته شد سیاست این کشور در تولید و حمایت از تولید کالاهای سبک است و صنعت مبلمان از این نظر مغایر با سیاست آن می باشد. این کشور از طریق واردات مبل از ایران به گرجستان علاوه بر تأمین نیازهای خود می تواند با تعرفه کمتر نسبت به واردات مبل از سایر کشورهای اروپایی اقدام نماید.

 

 

 

واردات مبل از ایران به گرجستان به دلایل متعددی می تواند دارای منافع مالی برای هر دو کشور باشد. و دلیل آن غیرفعال بودن یا ضعیف بودن صنعت مبلمان در گرجستان و همچنین به دلیل تحریم ایران مبنی به صادرات به کشورهای اروپایی است. ایران ممنوعیت صادرات به کشورهای اروپایی داشته و این امر برای تجار و تولیدکنندگان داخلی امری مهم به حساب می آید. با این حال گرجستان به دلیل تصویب قانون همگرایی با اتحادیه اروپا و برداشته شدن تعرفه گمرکی اجناس تولیدی توسط گرجستان از این مشکل مبرا بوده و فرصت مناسبی برای تولید و صادرات اجناس ایرانی خواهد بود.

همچنین با واردات مبل از ایران به گرجستان نیازهای این کشور نیز از نظر تأمین کالاهای مبلمان و اقلام مربوطه آن بی‌نیاز می گردد. این فرصتی مناسب برای فروشندگان ایرانی و گرجستانی که در گرجستان فعالیت اقتصادی دارند فراهم می کند.

 

 

سابقه صادرات شرکت مبل آنلاین و واردات مبل از ایران به گرجستان

پیش‌تر در خصوص واردات مبل از ایران به گرجستان و صنعت مبلمان در ایران و گرجستان مطالبی گفته شد حال زمان انتخاب شرکتی است که در زمینه صادرات موفق بوده و همچنین کالای تولیدی آن نسبت به سایر تولیدکنندگان از کیفیت بالا و تنوع در رنگ و طرح بیشتری برخوردار باشد. شرکت مبل آنلاین پیشرو در صنعت مبلمان، کالای خواب، اکسسوری و… بوده و در زمینه صادرات نیز موفق عمل کرده است. این شرکت سابقه صادرات اقلام و کالاهای خود به کشورهای اتریش، عراق و عمان را در پرونده کاری خود دارد. حال آنکه در داخل کشور نیز هم به صورت حضوری و هم خرید آنلاین رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. این شرکت همچنین صادرات مبل و مبلمان را از طریق واردات مبل از ایران به گرجستان در دستور کار خود قرار داده است. و آماده عقد قرارداد با مشتریان در آن سوی مرزها جهت واردات مبل از ایران به گرجستان می باشد. واردات مبل از ایران به گرجستان از طریق شرکت مبل آنلاین می تواند راه جدیدی به سوی بازارهای جهانی برای هر دو کشور بگشاید.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس

 

جهت رزرو سفارش تماس بگیرید