واردات مبل از ایران به باکو


صادرات شرکت مبل آنلاین از طریق واردات مبل از ایران به باکو

صادرات کالاهای غیرنفتی علاوه بر ارزآوری که برای کشور دارد باعث شناساندن کشور عزیزمان در زمینه های تولیدی مختلف به کشور های دیگر می گردد. به دلیل تحریم هایی که برای کشور تعیین گردیده صادرات با مشکلات اندکی مواجه است با این حال واردات مبل از ایران به باکو و چند کشور همسایه از طریق مسیر های مشخصی امکان پذیر می باشد. در این مقاله در خصوص صادرات شرکت مبل آنلاین از طریق واردات مبل از ایران به باکو اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهیم.

مبل و مبلمان در زندگی روزمره

با پیشرفت و مدرنیته شدن کشورها مردم روز به روز به دنبال رفاه بیشتر در زندگی می باشند. استفاده از تخت خواب به جای استفاده از تشک و جمع آوری آن به صورت روزمره همچنین مقایسه آن با راحتی مرتب کردن تخت خواب و یا استفاده از مبل و مبلمان با طرح های جذاب و به روز یکی از موارد این رفاه است. امروزه مبل و مبلمان در خانه و منزل یا حتی ادارات نقش مهمی را ایفا می کند. از طرفی تنوع طلبی که در ذات انسان است باعث افزایش تنوع در رنگ، جنس، مدل و سبک انواع مبل و مبلمان گردیده لذا صنعت مبل و مبلمان یکی از نیازهای مهم در رفاه مردم یک جامعه یا کشور می باشد. کشورهایی که در تولید و ساخت آن تجهیزات، مواد اولیه یا مهارت کافی نداشته باشند به ناچار مجبور به واردات مبل و مبلمان به کشور خود می باشند. در این مقاله به بررسی واردات مبل از ایران به باکو خواهیم پرداخت.

 

با توجه به نیاز جامعه به لوازم و وسایل مورد نیاز متفاوتی که باعث رفاه یک خانواده یا یک فرد می گردد کشور ها عموما تدابیری می اندیشند و حمایت از راه اندازی صنعت تولیدی مبل و مبلمان یکی از این موارد است. هر چند هنوز هم گاهی واردات این اقلام را به کشور داریم. با این حال کالاهای تولیدی داخل از نظر طرح و رنگ و تنوع و همچنین کیفیت که مهمترین اصل در خرید است قابل رقابت با کالاهای خارجی می باشد. تولید مبل و مبلمان توسط شرکت های داخلی و واردات مبل از ایران به باکو و سایر کشور های همسایه عاملی در خودکفایی و همچنین ارزآوری برای ایران عزیزمان است.

 

 

باکو کجاست و صنعت مبلمان در آذربایجان چگونه است؟

شهر باکو پایتخت کشور آذربایجان است که در همسایگی ایران و در شمال غربی آن واقع است. این کشور هم از طریق مرز آبی و هم مرز خشکی با ایران ارتباط دارد. با توجه به اینکه صنایع چوبی و نساجی در آذربایجان ضعیف است و اکثر کالاهای مربوط به پوشاک و صنایع چوب را وارد می کنند صنعت مبلمان نیز در آذربایجان رونق نداشته و اکثر اقلام و لوازم مربوط به مبلمان به این کشور از طریق واردات مبل از ایران به باکو یا سایر کشورها انجام می گردد. کشور آذربایجان به دلیل داشتن موقعیت خوب در جهان و داشتن صنایع نفتی از کشورهای ثروتمند محسوب می گردد و سالانه مبالغ زیادی از ثروت این کشور صرف واردات اقلام و کالاهای مورد نیاز و لوکس می گردد. یکی از کشور هایی که به آذربایجان صادرات اقلام مختلف و بخصوص مبلمان را دارد ایران است و واردات مبل از ایران به باکو نیز انجام می گردد.

کشور آذربایجان یکی از بازار های بزرگ برای کالاهای غیر نفتی ایران است. به دلیل داشتن مرز مشترک با این کشور واردات مبل از ایران به باکو سالانه ارز خوبی را به کشور وارد می کند. همچنین به دلیل کیفیت بالا، تنوع در ساخت و ضمانت اصالت کالا مبلمان ایرانی در آذربایجان طرفداران خاص خود را دارد.

 

 

واردات مبل از ایران به باکو

همانطور که پیشتر هم گفته شد کشور آذربایجان در تولید صنایع چوبی و نساجی زیاد موفق نیست و معمولا محصولاتی نظیر لباس، مبلمان، صنایع چوبی و فلزی و… را از کشور های دیگر وارد می کند. یکی از کالاهایی که از ایران به باکو صادر می گردد مبل و لوازم و تجهیزات مبلمان است. با توجه به مدرنیته شدن تمامی کشور ها نیاز به مبلمان روز به روز افزایش یافته و تنوع در ساخت و کیفیت بالا میتواند بازار های خارجی را نصیب تولید کنندگان داخلی نماید. عموما اولین انتخاب برای صادرات کشورهای دوست و همسایه ایران می باشند که از این صنعت بهره چندانی نبرده باشند. واردات مبل از ایران به باکو از راه های خشکی، راه آبی و به صورت ترانزیتی و… امکان پذیر است. به دلیل همسایگی این کشور با ایران امکان ارسال کالا با مشکل چندانی مواجه نمی گردد و کالا به سلامت به دست مشتریان در باکو خواهد رسید.

 

سابقه صادرات شرکت مبل آنلاین و واردات مبل از ایران به باکو

شرکت مبل آنلاین یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه مبل و مبلمان و اکسسوری های مربوط به فضای منزل است. تولید انواع مبلمان راحتی، سلطنتی یا کلاسیک، نئوکلاسیک، تختخواب شو، مبلمان ال، یو و… و همچنین سرویس خواب، میز و صندلی و سرویس غذاخوری، کالای مربوط به دکوراسیون منزل در طرح ها و رنگ های مختلف و متناسب با هر سلیقه ای خدمات ارائه می کند. یکی از مزایای مهم این شرکت فروش به صورت آنلاین است که از طریق سایت شرکت امکان پذیر می باشد. همچنین این شرکت در صادرات نیز به صورت کاملا موفق و کارآمد عمل کرده و سابقه صادرات مبل به اتریش، عراق و عمان را در پرونده کاری خود دارد. صادرات مبل و مبلمان از طریق واردات مبل از ایران به باکو نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد و آماده تنظیم قرارداد با شرکت ها و افراد به صورت حقیقی و حقوقی می باشد. اصالت کالا و تضمین خرید یکی از موارد مهمی است که شرکت مبل آنلاین در واردات مبل از ایران به باکو و سایر کشورها به آن وفادار است.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس

 

جهت رزرو سفارش تماس بگیرید